אודות

בואו נכיר

יעל בת מלך

היי, אני יעל בת מלך, מעצבת בגדי נשים. לפני 25 שנים סיימתי לימודי עיצוב אפנה ותדמיתנות בתל אביב. חלקכם אולי זוכרים אותי מהחנות "בת מלך" שנפתחה במודיעין לפני כעשור, בה נמכרה אופנה צנועה מישראל, צרפת ואיטליה. כמי שנולדה וגדלה בעולם האופנה, לאב שהיה בעל עסק לייצור בגדים בתל אביב, אני יכולה לספר כי אהבתי לעולם האופנה הייתה מושרשת בי כבר מגיל צעיר. כנערה, נהגתי לקנות בובות, לצייר להן בגדים, לגזור ולתפור להן שמלות. בשנים האחרונות חזרתי לעסוק בתחום האפנה ועצבתי מגוון דגמים חדשים אותם תוכלו לראות ולרכוש באתר.
החזון שלי תמיד היה להצליח להלביש נשים, בכל המידות - בלבוש אופנתי צנוע המחמיא לגופן, בעל מראה עדכני, ייחודי, חי וצבעוני. אני גאה ושמחה להזמין אתכן נשים יקרות, להתרשם מהיצע אפנת הנשים שלי, המיוצרת ונתפרת בסטודיו שלי בארץ.
במרוצת השנים התפתחתי בתחום הליווי הרגשי וליוויתי נשים רבות בתהליכי התפתחות אישית. אני מזמינה נשים המעוניינות בפגישת ייעוץ וסטיילינג להגיע אליי לסטודיו במודיעין, בתיאום מראש, לפגישה בה נעבוד על התאמת בגדים למבנה גופכן וכמובן, לאישיותכן.
העיצובים שלי

להתחבר לאותנטי
בסגנון אוריינטלי

דמיינו את עצמכן מתהלכות בתוך קהל של אנשים, באירוע משפחתי או סתם במקום העבודה, ולפתע, עיניים רבות נישאות אליכן. אנשים רואים אתכן, מחמיאים לכן. עכשיו תפקחו את העיניים, ותראו את זה קורה.
הבגדים שלכן מדברים במקומכן. כשנוח לכן ונעים לכן, כשהבגד מתאים לאישיותכן, למצב הרוח שלכן או למסר שאתן רוצות להעביר לעולם היום - כולם רואים ומרגישים את זה. בגד המחמיא לגופכן יכול לעשות את ההבדל בין סתם יום ליום נפלא!
התרשמו ממגוון עיצובים ייחודיים שלי, שעוצבו בהשראה אינדיאנית עם המון סטייל, צבעוניות ואותנטיות, המעבירים תחושה של חופש, שמחת חיים וחיבור מיוחד בין חומר לרוח, שיכניס אתכן בכל פעם מחדש לדמות חדשה ומעניינת.
דילוג לתוכן